Bilgisayar

Üst Düzey Koruma İçin: En İyi Antivirüs Programları [2023]

Bilgisayarda depolanan bilgilerin silinmesi ya da zarar görmesi gibi durumları yaşamamak için bilgisayarınızda kaliteli bir antivirüs programının aktif edilmiş olması çok önemlidir. Günümüzde işletim sistemleri virüslere karşı çok daha donanımlı şekilde hazırlanıyor olsa da kişisel verilerinizin zarar görmemesi için bilgisayarınızda ek koruma yapmanız yararlı olacaktır. Bu nedenle 2023 en iyi antivirüs programları detaylı bilgi almanız yararlı olacaktır.

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus
Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus en çok tercih edilen antivirüs programlarından biridir. Ücretsiz olmasından kaynaklı birçok bilgisayar kullanıcısının çekinmeden deneyebileceği bir program türüdür. Üstelik kolay kullanımı sayesinde sonuç odaklı çalışmayı basitleştirir ve anlaşılabilir arayüzü ile kullanım esnasında pratiklik sağlar.

İlgili Makaleler

Avira Free Antivirüs

Avira Free Antivirüs
Avira Free Antivirüs

Antivirüs programlarının kullanımı sırasında genel olarak şikayet edilen konu bilgisayarın depolama alanını daraltması ve bilgisayar kullanımı esnasında bilgisayarı yavaşlatmasıdır. Ancak Avira Free Antivirus programı bilinenin aksine bilgisayarınızı yavaşlatmayacak, ‘hafif’ olarak tasarlanmış bir programdır. Aynı zamanda bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacağı için depolama sorunu yaşamanıza da neden olmaz. Üstelik bilgisayarınıza tam güvenlik sağlarken, yormayacak olan bu antivirüs programını indirmek ücretsiz!

Norton Security

Norton Security
Norton Security

Farklı paket seçenekleri sunarak, her bütçeye uygun, çeşitli hizmet veren Norton Security programı, yüzde yüz güvenlik isteyen kullanıcılar için ideal bir programdır. Her çeşit virüse karşı tam koruma sözü veren firma bunun yanında internetten gelebilecek her türlü tehdide karşı da koruma sağlamaktadır. Öyle ki tam korumanın sağlanamaması halinde (virüsün temizlenememesi) firma para iadesi yapmaktadır. Bu güvenlik garantisi sayesinde Norton Security antivirüs programı sık tercih edilen programlar arasında yerini alıyor.

Kaspersky Total Security

Kaspersky Total Security
Kaspersky Total Security

Yalnızca bilgisayarınızda değil aynı zamanda Mac veya Android işletim sistemli cihazlarınızda da kullanabileceğiniz bir antivirüs programı arıyorsanız Kaspersky Total Security tam da size göre! Önceki yıllarda kalitesiyle öne çıksa da bilgisayarı yavaşlattığı gerekçesiyle pek tercih edilmeyen bu program yeni güncellemeleri sayesinde 2023 yılının en iyi antivirüs programları arasına giriyor. Bilgisayarı yormayacak ve az yer kaplayacak şekilde geliştirilen Kaspersky Total Security sayesinde cihazda tam güvenlik sağlanıyor.

Fotoğraflarınıza yaratıcılık harika programlar hakkında bilgi almak isterseniz En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları – TOP 5 başlıklı içeriğimize de göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu