Oyun İncelemeleri

The Final Station Oyun İncelemesi (Sistem Gereksinimleri, Hikayesi ve Oynanışı)

Macera ve aksiyon türünün en çok beklenen oyunlarından olan The Final Station, 2D teknolojisi kullanılarak hazırlanmıştır. Tren makinisti olarak görev alacağınız oyun içinde insanlık sonrasındaki canlı ve zombilerle büyük bir maceraya atılmak oldukça keyiflidir. TinyBuild tarafından yayınlanan oyun, Playstation 4, PC ve Xbox One gibi cihazlarda oynanabiliyor. The Final Station oyun incelemesi içeriğimizde TinyBuild tarafından yayınlanan resmi tanıtım videosunu, bilgisayarda oynamak isteyenler için sistem gereksinimlerini ve oynanışına dair detayları bir araya getirdik.

The Final Station Tanıtım Videosu

İlgili Makaleler

The Final Station Nasıl Oynanır?

Piksel özelliği olan oyunlardan biri olan The Final Station, grafik yapısı oyuncuların çok fazla tatmin olacakları düzeyde olmasa da oyunun sürükleyici temada olması, Steam üzerinden pek çok kişinin daha yayınlanmadan ön siparişte bulunmalarına neden olmuştur. Yerle bir olan insanlığın içinde tren makinisti olarak insanlığı tekrardan kurtarmaya çalışmak, aynı zamanda başka maceralara atılmayı da gerektirecektir. Sesleri ve görselliği ile oyun severlerin ilgisini çekebilecek kurgusu macera türünde oyunun kısa sürede oldukça popüler olmasına neden olmuştur.

The Final Station Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
İşlemci 1.2 GHz
RAM Bellek 1 GB
Depolama 2 GB SSD
Ekran Kartı DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

Oyun tasarımındaki eksik yönler oyunu oynayan oyuncuların sert eleştirilerine maruz bıraksa da, The Final Station mevcut özellikleri ile başarılı oyunlar arasında yer alan bir oyundur. Üstelik çok kapsamlı olamayan sistem gereksinimleri ile dileyen herkes Steam üzerinden bu oyunu satın alarak hemen oynamaya başlayabilir. Oyunculardan artı puan alan oyun atmosferi ise, bazı yönleri ile eksik kaldığı düşünülen senaryonun tamamlanmasına büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Oyun Steam üzerinden %75 indirimle 3.74 USD’ye satışa sunulmuştur.

En iyi hikayeye sahip oyunlar için 2023’ün En İyi Senaryoya Sahip 5 Oyunu başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu