Teknoloji

Netflix korku filmi “The Platform”a hak ettiği devam filmi geliyor

Netflix, 2019 yapımı İspanyol korku filmi “The Platform”un devam filmi üzerinde çalıştığını duyurdu. Film, izleyicileri gerçeküstü bir hapishane ortamına götürerek sosyal sınıf ayrımcılığına odaklanıyor.

“The Platform”, ilk gösterimini 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapmış ve büyük beğeni toplamıştı. Film, yer altında bulunan dikey bir hapishanede geçiyor ve her seviyeye düşen bir platformdaki yiyeceklerle ilgili çıkan çatışmaları anlatıyor.

İspanyol yönetmen Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen “The Platform”, kısa sürede kült bir film haline geldi. Filmin temaları ve görsel anlatımı, eleştirel düşünceleri uyandırması nedeniyle izleyiciler arasında geniş yankı uyandırdı.

Netflix, “The Platform”un devam filmi için Gaztelu-Urrutia ve senarist David Desola ile bir araya gelecek. İlk filmin karanlık atmosferini sürdürmeyi ve sosyal adalet konularına derinlemesine odaklanmayı hedefliyorlar.

Devam filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz açıklanmadı, ancak Netflix’in “The Platform”un hayranları arasında büyük bir heyecan yarattığı kesin. İlk filmi beğenenler ve bekleyenler için bu haber büyük bir mutluluk kaynağı olacak.

Bu gelişme, Netflix’in orijinal içeriklerine verdiği önemi ve bu tür bağımsız filmlere destek sağladığını bir kez daha gösteriyor. “The Platform”un devam filmi, izleyicilere karanlık ve düşündürücü bir hikaye sunmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu